Yasal Uyarı

SİTEMİZDE BAHSİ GEÇEN YAZILIM SADECE EBEVEYN KONTROLÜ AMAÇLI KULLANIM İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ BİR ANDROİD UYGULAMASIDIR. SADECE BU AMACA YÖNELİK OLARAK VE KULLANILDIKLARI ÜLKELERİN KANUNLARA UYGUN KULLANIMLAR İÇİNDİR.

BULUNDUĞUNUZ ÜLKEDEKİ KANUNLARIN İZİN VERMEDİĞİ BİR KULLANIM ŞEKLİNİ KESİNLİKLE ONAYLAMAMAKTAYIZ.

YAZILIMI YÜKLEMEK İSTEDİĞİNİZDE KULLANIM KOŞULLARI İLE İLGİLİ DETAYLI AÇIKLAMA METNİ YÜKLEME ÖN ADIMI OLARAK SİZLERE AYRICA SUNULACAK VE ANCAK BU KULLANIM KOŞULLARINI KABUL ETTİĞİNİZ VE ONAYLADIĞINIZ TAKTİRDE YÜKLEME VE KURULUM GERÇEKLEŞECEKTİR.

YAZILIMI YÜKLERKEN SUNULAN KULLANIM KOŞULLARININ KABUL EDİLMEMESİ DURUMUNDA İSE YAZILIMIN YÜKLENMESİ, KURULUMU VE DOLAYISIYLA KULLANIMI GERÇEKLEŞTİRİLEMEZ.

YAZILIMI KULLANIM ŞEKLİNİZİN KANUNLARA UYGUN OLUP OLMADIĞI HAKKINDA BİR TEREDDÜTÜNÜZ VEYA KARARSIZLIĞINIZ VAR İSE YAZILIMI KULLANMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR HUKUK BÜROSUNA DANIŞINIZ.

Yasal Bilgilendirme


kidsshield.info web sitemizde tanıtımı yapılan yazılım sadece ebeveylerin henüz reşit olmamış çocukları üzerlerindeki ebeveyn denetimlerine yardımcı olmak üzere hazırlanmış bir yazılımdır, bunun haricindeki kullanımlar ülkeniz yasalarına göre suç sayılabileceği gibi kidsshield.info tarafından da kesinlikle onaylanmamaktadır.


Sitemizde bahsi geçen ilgili yazılımın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj,özel hayatın gizliliğini ihlal ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen yazılımın kullanıcısına aittir. Satıcıya, programı satın alanın hukuk dışı kullanımına ilişkin hiçbir sorumluluk yüklenemez.
Sitemizde bahsi geçen ilgili yazılımı (tehdit, şantaj, özel hayatın gizliliğini ihlal ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) gibi yasal olmayan bir amaç için kullanmanın ülkeniz yasalarına göre suç sayılacağını unutmayınız.


Lütfen hemen aşağıdaki Yasal Uyarı bölümümüzü okuyunuz.

​Telefon izleme yazılımlarının gizlice bilgi edinme amaçli olarak kullanimina iliskin ilgili ülkeniz içerisinde yürürlükte olan bütün yasaları ve/veya kanunlari anlamak ve bunlara uymak bu yazılımların kullanicilarının sorumluluğundadir. Eğer web sitemizde bahsi geçen ebeveyn kontrol yazılımını kullanacaginiz amacın yasal olup olmadığı hakkında her hangi bir şüpheniz ve/veya tereddütünüz mevcut ise bu yazılımı kullanmadan önce mutlaka bir hukuk bürosundan hukuki danismanlik aliniz. Bu yazılımı yüklemek ve/veya satın almak suretiyle , bulunduğunuz ülke içerisinde geçerli olan tüm ilgili kanunlara uygun olarak kullanıcağınızı beyan etmis olursunuz. Diger kisilerin SMS mesajlarina ve/veya diger telefon aktivitelerine baglanmak ve/veya ilgili telefon yazilimini bilgisi ve yazılı izinleri olmadan baska kişilerin telefonlarına yüklemek ülkenizde kanun disi bir faaliyet olarak kabul edilir. Bu websitesinde tanıtımı yeralan yazılımlara bagli her hangi bir kötüye kullanma ve/veya zarardan ötürü websitemiz kidsshield.info her hangi bir sorumluluk veya yükümlülük almamaktadir. Ülkesindeki kanunlara ve kurallara uymak yazılımın nihai kullanicinin sorumlulugu altindadir. Sitemizde bahsi geçen yazilimi yüklemek ve/veya satin alip kullanmakla işbu sartlari kabul etmiş olursunuz. www.kidsshield.info sitemiz bünyesinde tanıtımı yapilan ürün ve teknolojinin kullanimina bagli herhangi bir kanun disi aktiviteden sorumlu tutulamaz, ürünler üçüncü sahislarin kisisel gizlilik haklarini veya gizli dinleme kanun veya yönetmeliklerini ihlal edecek sekilde elektronik haberlesmelere sizmak veya bunlari önlemek amaciyla kullanilamaz. Telefon dinleme ve gizli dinleme (yasal durumlar dışında) Türkiye başta olmak üzere hemen hemen her ülkede kanun dişidir. Hiçbir durumda websitemiz bu ürünlerin uygunsuz kullanimindan ötürü sorumluluk kabul etmeyecektir. Sitemizde bahsi geçen ürün ve teknolojilerinin, bunlarin kullanımını kapsayan yargi alaninin kanunlari çerçevesinde çalistirilmasi, bu ürün ve teknolojileri satin almis olan ve/veya kullanan kisilerin sorumlulugundadir. Bu ürünlerin/teknolojilerin amaçlanan kullanimi üzerinde geçerli olan kanunlarin tefsiri için hukuki danismanlik almak kişilerin kendi münhasir sorumluluğundadir.

Üzerinde yasal olarak uygun yetkinizin olmadığı bir cep telefonu veya başka bir cihaz üzerine bu yazılımı yüklemek çoğu durumda bir Devlet Hukukunun ihlali olarak kabul edilir ve çoğu durumda cihazın kullanıcılarına izlendiklerini bildirmek zorundasınızdır. Cihaz sizin değilse veya cihazın faaliyetlerini izlemek için yasal olarak uygun izniniz yoksa, aygıta bu yazılıma yüklemek suretiyle federal, eyalet veya ülkenizin yasalarına aykırı davranmış olursunuz ve bu ülkenizde bir suçtur.
Biz www.kidsshield.info web sitesi olarak kesinlikle yasadışı amaçlar için bu yazılımın kullanımını onaylamamaktayız ve her hangi bir şekilde böyle bir durum tespit etmemiz durumunda ise hiç bir şekilde teknik destek vermemekteyiz.

www.kidsshield.info ’den yazılımı satın almak, indirmek ve/veya yüklemek suretiyle aşağıdaki şartlara razı olmuş ve kabul etmiş sayılırsınız:

1. Yazılımın üzerinde yüklü olduğu telefonun veya cihazın yasal sahibi olduğunuzu ve/veya size cihazın sahibi tarafından telefonu, içeriğini ve faaliyetlerini takip edebileceğiniz yönünde yazılı açık bir şekilde izin hakkı vermesi gerektiğini biliyor ve kabul ediyorsunuz. Bunun haricinde bir kullanımın ülkenizde yasa dışı bir faaliyet olartak kabul edileceğinin farkındasınız.
2. Size ait olmayan veya üzerinde kanunen uygun izleme iznine sahip olmadığınız bir telefon üzerine sitemizde bahsi geçen yazılımı yüklerseniz bu kullanım ülkenizin kanunları tarafından yasadışı olarak kabul edilir. Bu gibi her hangi bir durumda, mevcut ilgili yasaların izin verdiği ölçüde kanunları uygulamak ile yükümlüyüz.

Sitemizde bahsi geçen ilgili yazılımı tüm ilgili yasalar ve kanuni diğer kısıtlamalar ile uyumlu olacak bir şekilde kullanabilmek için gerekli olan, bulunduğunuz coğrafi bölgenizdeki tüm yerel, eyalet, federal ve ülke yasaları hakkında bilgi sahibi oladuğunuzu kabul ediyorsunuz. Sizin bulunduğunuz bölgede bir cihaz üzerinde, cihazın sahibi olup olmamanız farketmeksizin, bu cihazdaki verilerin takibini yapmak yasadışı olabilir. Hiçbir koşulda her hangi bir kişiyi veya o kişiye ait herhangi bir cihazı bu kişiye önceden bu faaliyetinizi açıkca ifade etmeden ve onun bilgi, rızası ve yasal yazılı izni olmaksızın izlemeyeceğinizi kabul ediyorsunuz.

kidsshield.info dan yazılımı satın almak ve/veya yüklemek suretiyle tüm yukarıda sayılan yasal koşullardan haberdar olduğunuzu ve bu yasal koşulları kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz ayrıca yazılımı kullandığınız cihazda oluşabilecek bir arıza ya da yazılımın kötü ve yanlış kullanımı sonucu size gelebilecek zararlardan ötürü ortaya çıkabilecek dava veya yasal işlemler için kidsshield.info ’nun sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz demektir.