Yasal Uyarı

SİTEMİZDE BAHSİ GEÇEN YAZILIM SADECE EBEVEYN KONTROLÜ AMAÇLI KULLANIM İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ BİR ANDROİD UYGULAMASIDIR. SADECE BU AMACA YÖNELİK OLARAK VE KULLANILDIKLARI ÜLKELERİN KANUNLARA UYGUN KULLANIMLAR İÇİNDİR.

BULUNDUĞUNUZ ÜLKEDEKİ KANUNLARIN İZİN VERMEDİĞİ BİR KULLANIM ŞEKLİNİ KESİNLİKLE ONAYLAMAMAKTAYIZ.

YAZILIMI YÜKLEMEK İSTEDİĞİNİZDE KULLANIM KOŞULLARI İLE İLGİLİ DETAYLI AÇIKLAMA METNİ YÜKLEME ÖN ADIMI OLARAK SİZLERE AYRICA SUNULACAK VE ANCAK BU KULLANIM KOŞULLARINI KABUL ETTİĞİNİZ VE ONAYLADIĞINIZ TAKTİRDE YÜKLEME VE KURULUM GERÇEKLEŞECEKTİR.

YAZILIMI YÜKLERKEN SUNULAN KULLANIM KOŞULLARININ KABUL EDİLMEMESİ DURUMUNDA İSE YAZILIMIN YÜKLENMESİ, KURULUMU VE DOLAYISIYLA KULLANIMI GERÇEKLEŞTİRİLEMEZ.

YAZILIMI KULLANIM ŞEKLİNİZİN KANUNLARA UYGUN OLUP OLMADIĞI HAKKINDA BİR TEREDDÜTÜNÜZ VEYA KARARSIZLIĞINIZ VAR İSE YAZILIMI KULLANMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR HUKUK BÜROSUNA DANIŞINIZ.

www.kidsshield.info olarak sitemizde adı geçen yazılım ve /veya yazılımların yasa dışı kullanımlarını kesinlikle onaylamıyoruz. 

Lisanslı yazılım satın alan kişilerin aşağıda yer alan hükümleri önceden kabul etmiş olduğu varsayılır.

  1. Yazılımı yüklemeyi düşündüğünüz hedef cihazın mülkiyeti size ait olmalıdır. Size ait olmayan telefon veya cihazlara yazılımı yükleyebilmek için cihaz sahibinin önceden yazılı resmi onayı alınmalıdır.
  2. Takip edilen cihazın sahibinin herhangi bir izni alınmadan yazılım hedef telefona yüklenecek olursa, sınırları içerisinde bulunduğunuz ülke kanunlarına göre suç işlemiş sayılırsınız.
  3. Tüm yasa ve kısıtlamaları ile uyumlu olmasını sağlamak için, sizin belirli coğrafi bölgenizdeki tüm ülke, yerel bölge, eyalet ve federal yasalar hakkında bilgi sahibi olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Sizin bulunduğunuz bölgede bir aygıt üzerinde, aygıtın sahibi olup olmamanız farketmeksizin, diğer kişileri izlemek yasa dışı olabilir. Hiçbir koşulda herhangi bir yetişkini ona önceden ifade edilen bilgi ve rızası olmaksızın izlemeyeceğinizi kabul ediyorsunuz.
  4. Lisanslı yazılımı satın aldığınızda ve/veya kullandığınızda Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin koşullarını kabul etmiş sayılırsınız ve cihazda oluşabilecek bir arıza ya da yazılımların kötü ve yanlış kullanımı sonucu size gelebilecek zararlardan ötürü ortaya çıkabilecek dava veya yasal işlemler için kidsshield.info sitesinin sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz.

Yazılımın kullanılması ile üçüncü kişilerin izlenmesi ya da dinlemesinden kaynaklanan sorumluluk yazılımı satın alan ve/veya kullanan kişiye aittir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için telefon takip yazılımını satın almadan ve/veya kullanmadan önce bir hukuk bürosuna danışmanızı öneririz. Sitemizde isimleri geçen cihaz takip yazılımların kullanımlarından kaynaklanacak herhangi bir suç unsuru durumun sorumluluğunu kabul etmemekteyiz. Lisanslı yazılımı satın almanız ve/veya kullanmanız durumunda bu hükümleri kabul etmiş sayılırsınız.