Kids Shield Özellikleri

Bir Android telefon takip yazılımı olarak en gelişmiş fonksiyonlara sahip olan KidsShield programı bir uzaktan gözetim aplikasyonundan
bekleyebileceğiniz hemen hemen tüm fonksiyonları sizlere sunmaktadır.

Android işletim sistemine sahip bir cep telefonu veya bir tablete yüklendiğinde o cihazda gizli modda kendini arka planda çalışır
durumda gizleyerek sessizce çalışacak ve sizlerin o cihaz ile yapılan tüm faaliyetlerden haberdar olmanızı sağlayacaktır.

Wahatsapp iletişimi takibi imkanı sunar.

Gelen ve Giden Aramaların kayıtlarını almanızı sağlar.

Anında yer bildirimi özelliği ile güncel konum bilgisi sunar.

Online mesajlaşma ve paylaşım platformlarının takibini sağlar.

Anlık fotoğraf ve canlı kamera izleme fonksiyonları bulunur.

Arama Kayıtları

Gelen ve Giden tüm arama kayıtlarını gör. Süreleri ve zaman durumları tüm gelen / giden çağrılar, izle. Çocuğunuzu ulaşmasını istenmeyen numaralarıengelleyebilme.

Keylogger

Bu özellik ile çocuklarınızın popüler meajlaşma uygulamaları ile ve hatta bu uygulamalar dışında olsa dahi olsa oluşturabilecekleri her hangi bir diğer yazışma yöntemi ile telefonlarına tuşladıkları tüm yazışmaları kaydeder ve size sunar.

Whatsapp Takip

WhatsApp ile yapılan tüm giden/gelen mesajlarını Kids Shiled ile takip edebilirsiniz. Çocuğunuzun siber zorbalıklarla, çevrimiçi tehlike arz eden kişilerle veya her hangi bir yabancıyla çevrimiçi konuşmadığından emin olun.

Fotoğraf ve Video Takibi

Kids Shield programı çocuklarınızın telefonları ile çektikleri veya paylaştıkları tüm fotoğrafları ve videoları takip etmenize imkan sunar. Anında fotoğraf vedeo ve ses alma özelliği sayesinde çocuğunuzun o anda bulunduğu ortam hakkında tam bir fikir sahibi olabilirisiniz.

Konum Bildirimi

Anında konum bildirimi sayesinde çocuğunuzun her an nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz. Coğrafi bir sanal sınır oluşturabilir o sınırlar dışına çıkıldığında anında bildirim alabilirisiniz.

Hızlı Veri Aktarımı

KidsShield hızlı veri aktarımı ile çocuğunuzun telefonunda olan biteni çok hızlı bir şekilde kullanıcı panelinize aktarır. Bu sayede ebevynlere vakit kaybetmeden ilgili gözetimi gerçekleştirme imkanı sunar.