Kids Shield Giriş Paneli

Kids Shield online kullanıcı paneline giriş yapmak için hemen aşağıdaki ” GİRİŞ PANELİ ” butonuna tıklayıp sonrasında açılan kids shield login sayfasından kullanıcı emailiniz ve kullanıcı şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

kids shield giriş

Henüz Kids Shield Android telefon takibi ebeveyn kontrol programını ücretsiz olarak deneme yapmadıysanız yukarıdaki ana menüden ” ÜCRETSİZ DENE” sayfasına gidip programı yükleyip sonrasında 5 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

En gelişmiş telefon takip fonksiyonlarını bir arada bulacağınız KidsShield programını 24 saat ücretsiz deneyebilir tüm özelliklerini full olarak kısıtlama olmadan kullanıp test edebilirsiniz.

Zaten bir KidsShield kullanıcısı iseniz ve kullanım sürenizi uzatmak için kids shield lisans kodu satın almak istiyorsanız ”SATIN AL” sayfasına gidip 1, 3,6 veya 12 aylık lisans kodu satıın alabilirsiniz. Satın alma işleminden hemen sonraki 5 dakika içerisinde satın almış olduğunuz lisans kodu eposta adresinize gönderilecektir.

Epostanıza gelecek olan lisans kodunu KidsShield online kullanıcı panelinize girip kullanım sürenizi otomatik olarak uzatabilirsiniz.

Kullanıcı panelinize yeni lisans kodunu girdiğinizde satın almış olduğunuz kullanım süresi o anda panelinizde zaten mevcut olan süreniz varsa onun üzerine otomatik olarak eklenecektir.

Kids Shield programı ücretsiz deneme süresinde dahi full özellikli bir kullanım sunar. Bu özeliklerden en çok göze çarpanlarını kısaca aşağıda listeledik, ayrıca yukarıdaki ana menüden ”Özellikler” sayfasından da detaylı bakabilirsiniz.

Arama Kayıtları

Gelen ve Giden tüm arama kayıtlarını gör. Süreleri ve zaman durumları tüm gelen / giden çağrılar, izle. Çocuğunuzu ulaşmasını istenmeyen numaralarıengelleyebilme.

Keylogger

Bu özellik ile çocuklarınızın popüler meajlaşma uygulamaları ile ve hatta bu uygulamalar dışında olsa dahi olsa oluşturabilecekleri her hangi bir diğer yazışma yöntemi ile telefonlarına tuşladıkları tüm yazışmaları kaydeder ve size sunar.

Whatsapp Takip

WhatsApp ile yapılan tüm giden/gelen mesajlarını Kids Shiled ile takip edebilirsiniz. Çocuğunuzun siber zorbalıklarla, çevrimiçi tehlike arz eden kişilerle veya her hangi bir yabancıyla çevrimiçi konuşmadığından emin olun.

Fotoğraf ve Video Takibi

Kids Shield programı çocuklarınızın telefonları ile çektikleri veya paylaştıkları tüm fotoğrafları ve videoları takip etmenize imkân sunar. Anında fotoğraf vedeo ve ses alma özelliği sayesinde çocuğunuzun o anda bulunduğu ortam hakkında tam bir fikir sahibi olabilirisiniz.

Konum Bildirimi

Anında konum bildirimi sayesinde çocuğunuzun her an nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz. Coğrafi bir sanal sınır oluşturabilir o sınırlar dışına çıkıldığında anında bildirim alabilirisiniz.

Hızlı Veri Aktarımı

KidsShield hızlı veri aktarımı ile çocuğunuzun telefonunda olan biteni çok hızlı bir şekilde kullanıcı panelinize aktarır. Bu sayede ebevynlere vakit kaybetmeden ilgili gözetimi gerçekleştirme imkanı sunar.